BOSCH Įmontuojamas šaldytuvas KIR81SOE0

BOSCH Įmontuojamas šaldytuvas KIR81SOE0

Įmontuojamasis šaldytuvas su VitaFresh, Open Assist ir itin tvirtais vyriais, kad galėtumėte lengvai atidaryti dureles net ir su sunkiausia apdaila.

Norint gauti asmeninį pasiūlymą, užpildykite formą Pildyti

-VitaFresh: stalčiuje, kuriame kontroliuojamas mikroklimatas, vaisiai ir daržovės ilgiau išlieka švieži ir išlaiko vitaminus.
-Open Assist: atidaro jūsų įmontuojamąjį šaldytuvą vienu prisilietimu.
-„EasyAccess Shelf“: ištraukiama stiklinė lentyna, kurią naudodami lengviau pasieksite šaldytuve esančius produktus.
-VarioShelf lentyna: pakankamai vietos buteliams ir dubenėliams su stiklinėmis lentynomis, kurios gali būti atskiriamos ir pakišamos viena po kita.
-Funkcija SuperCooling: greičiau šaldo naujai įdėtus ir apsaugo jau sušaldytus maisto produktus.

Techniniai duomenys
Šaldytuvo skyrius - Apšvietimas šaldytuvo skyriuje - 7 nedūžtančio stiklo lentynėlės (6 reguliuojamo aukščio), iš jų 1 VarioShelf, 2 ištraukiamos stiklo lentynėlės - 6 dėžutės duryse, iš jų Sviesto, sūrio dėžutė skirta pieno produktams - Chromuotos butelių grotelės - """Šaldytuvo jungiklis ,,Super: Su automatiniu išsijungimu - 2 durelių lentynėlės
Šviežumo sistema - 1 VitaFresh plus stalčius ant teleskopinių bėgelių su drėgmės kontrole - Vaisiai ir daržovės išlieka švieži ir išsaugo vitaminus iki 2 kartų ilgiau. 1 MultiBox stalčius ant teleskopinių bėgelių - Skaidrus stalčius su gofruotu dugnu, ideliai tinka vaisiams ir daržovėms laikyti.
Komfortas - Open Assist - 7 segmentų elektroninis valdiklis - VitaControl: pastovios temperatūros palaikymas naudojant išmaniųjų jutiklių technologiją - Automatinis atitirpinimas - Akustinė šaldytuvo durelių įspėjimo sistema