Apie mus

Apie mus

Technika, skirta mėgautis gyvenimo ritualu

Fulhaus savo klientams padeda įsigyti buitinę virtuvės techniką, kuri yra daugiau nei tiesiog išmanūs prietaisai – tai stiliaus konceptas ir būdas mėgautis gyvenimu; gaminti maistą su šeima, gerti kavą su draugais – tai ritualas, kuriamas kasdien. Per ne vienerius metus praktikos Fulhaus dirbantys specialistai užmezgė daugybę ryšių su interjero dizaineriais, baldų montuotojais, buitinės technikos gamintojais ir autorizuotais jų servisais. Pasikliaudami ryšiais mes galime pasiūlyti ne tik buitinės technikos produkciją, bet ir visiškai išpildytą paslaugos atlikimą – nuo projekto sudarymo iki jo įgyvendinimo.


Oficialūs partneriai ir garantija

Fulhaus yra oficialūs didžiųjų buitinės technikos gamintojų partneriai Lietuvoje. Mes dirbame su vokiškos kokybės prekės ženklais, tokiais kaip Neff, Bosch, Gaggenau ir Miele. Klientai, kurie buitinę techniką perka iš Fulhaus gauna ne tik produktą, bet ir visapusį aptarnavimą tiek projektavimo ir įrengimo metu, tiek po to, kai buitinė technika veikia ir yra naudojama jų namuose. Mūsų tikslas – sukurti prabangą mėgautis gyvenimu ir užtikrinti, kad jūsų technika būtų pasirūpinta visur ir visada. Klientai kreipiasi į Fulhaus, nes žino, kad mes suteiksime pagalbą, kurios jiems reikia.


 Stiliaus elegancija ir produkcijos kokybė

Fulhaus tiekiama buitinė technika įprasmina laiką. Pasirinkę individualiai jūsų projektui pritaikytą elegancijos ir stiliaus derinį, jūs pasirenkate gyvenimo būdo kokybę. Mes dirbame tam, kad sukomplektuotume techniką, kuri įkūnija lūkesčius ir pašalina rūpesčius.

Funkciniai slapukai (būtini)