BOSCH Įmontuojamas šaldytuvas KIF81HOD0

BOSCH Įmontuojamas šaldytuvas KIF81HOD0

Įmontuojamasis šaldytuvas su VitaFresh pro sistema ilgiau išlaiko jūsų maistą šviežią ir leidžia jums lengvai atidaryti dureles dėl Open Assist funkcijos su balso kontrole ir itin patvarių vyrių sunkioms durims.

Norint gauti asmeninį pasiūlymą, užpildykite formą Pildyti

- VitalFresh Pro 0°C konteineris: vaisiai, daržovės, žuvis ir mėsa išlieka švieži iki trijų kartų ilgiau - 0°C technologijos ir optimalios drėgmės dėka.
- Open Assist: atidaro jūsų įmontuojamąjį šaldytuvą vienu prisilietimu.
- „EasyAccess Shelf“: ištraukiama stiklinė lentyna, kurią naudodami lengviau pasieksite šaldytuve esančius produktus.
-  VarioShelf lentyna: pakankamai vietos buteliams ir dubenėliams su stiklinėmis lentynomis, kurios gali būti atskiriamos ir pakišamos viena po kita.
- LED apšvietimas: tolygiai, be atspindžių apšviestas šaldytuvo vidus visą eksploatacijos laikotarpį.


Techniniai duomenys
Šaldytuvo skyrius - 7 nedūžtančio stiklo lentynėlės (6 reguliuojamo aukščio), iš jų 1 VarioShelf, 2 ištraukiamos stiklo lentynėlės - Chromuotos butelių grotelės - 5 dėžutės duryse, iš jų Sviesto, sūrio dėžutė skirta pieno produktams
Šviežumo sistema - 1 VitaFresh pro 0°C stalčius su drėgmės kontrole- vaisiai ir daržovės išsaugo vitaminus ir išlieka švieži iki 3 kartų ilgiau.
Komfortas - Home Connect - 7 segmentų elektroninis valdiklis - """Šaldytuvo jungiklis ,,Super: Su automatiniu išsijungimu - Akustinė šaldytuvo durelių įspėjimo sistema